sobota, 25 grudnia 2021 16:04

Wypadek na S5. Lądował śmigłowiec LPR

 
Wypadek na S5. Lądował śmigłowiec LPR zdjęcie nadesłane

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na drodze ekspresowej S5 w kierunku Poznania.

Do zdarzenia doszło 25 grudnia około 14.30 na trasie S5 przed węzłem Kostrzyn. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na nitce w stronę A2 i Poznania doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego, które uderzyło w bariery, a następnie w niego wjechały kolejne pojazdy. W momencie, kiedy auta opuszczali podróżujący, jednego z nich miało potrącić jadące inne auto.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano służby ratunkowe. Z uwagi na stan potrąconej osoby wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ją do szpitala. Drugi śmigłowiec wezwano do kobiety, która również została poszkodowana w zdarzeniu. Na tę chwilę na miejscu wciąż działają służby, ruch odbywa się z utrudnieniami.

1 komentarz

  • Link do komentarza Slawek niedziela, 26 grudnia 2021 14:48 napisane przez Slawek

    Dzicz na drodze, nie ma co się dziwić jak jeden drugiemu na zderzaku jeździ

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane