poniedziałek, 27 grudnia 2021 17:32

Lód spadł z naczepy i rozbił szybę auta

 
Lód spadł z naczepy i rozbił szybę auta Źródło: TV Gniezno
Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałkowe południe na drodze ekspresowej S5. Pasażerka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 27 grudnia, po godzinie 12. Wówczas do służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie S5 między Żninem, a Rogowem na pasie w kierunku Gniezna.

Jak wynika z dotychczasowych informacji, na samochód marki Audi A6 spadła tafla lodu z jadącego przed nim samochodu ciężarowego marki MAN i rozbiła przednią szybę. W zdarzeniu najbardziej ucierpiała pasażerka Audi, która z obrażeniami twarzy została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Pozostali pasażerowie zostali opatrzeni na miejscu i nie wymagali hospitalizacji.

Ruch na czas prowadzonych działań odbywał się jednym pasem.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Anonim środa, 29 grudnia 2021 15:13 napisane przez Anonim

  Kierowca firmy Grudnik… brak empatii, nawet nie przeprosił za zaistniałą sytuacje i stwierdził, że odśnieżył swoją naczepę…

 • Link do komentarza Aleksandra poniedziałek, 27 grudnia 2021 22:36 napisane przez Aleksandra

  Kuzynki mąż w takim samym wypadku uczestniczył kilka lat temu, ledwo uszedl z życiem. Do dziś są skutki. Wówczas z tira spadł lód na jego auto.

 • Link do komentarza Jendrek poniedziałek, 27 grudnia 2021 20:47 napisane przez Jendrek

  Dlaczego policja przy pomocy dronów nie kontroluje tego problemu .Niech każdy rozejrzy się przejeżdżając przez rondo ile tafli lodu leży na poboczach.

 • Link do komentarza Imino poniedziałek, 27 grudnia 2021 18:56 napisane przez Imino

  Może tak nakaz odsniezania naczep przyczep itp. ...wiadomo że spadnie podczas jazdy....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane