piątek, 31 grudnia 2021 11:21

Audi uderzyło w drzewo

 
Audi uderzyło w drzewo źródło: OSP Trzemeszno

W czwartkowy wieczór doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego, które uderzyło w drzewo niedaleko Kruchowa w gminie Trzemeszno.

Do zdarzenia doszło 30 grudnia, po godzinie 19. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi, jadąc szosą pomiędzy Kruchowem a Ławkami, na łuku drogi wypadł z jezdni, a następnie uderzył w drzewo. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kruchowo, OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich, poszkodowany został opatrzony do czasu przekazania przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego. Następnie został on przewieziony do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany. 

 

źródło: OSP Trzemeszno

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane