poniedziałek, 03 stycznia 2022 12:05

Poranna akcja drogówki - pijany 33-latek za kierownicą

 
Poranna akcja drogówki - pijany 33-latek za kierownicą źródło: KPP Gniezno

Prawie 600 skontrolowanych kierowców, a wśród nich - jeden na podwójnym gazie. To bilans dzisiejszej akcji gnieźnieńskiej drogówki "Trzeźwy poranek".

Od rana policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie przeprowadzali kontrolę trzeźwości kierowców. Patrole drogówki stanęły przy głównych drogach, a także w miejscach mniej uczęszczanych, gdzie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Podczas prowadzonych działań funkcjonariusze skontrolowali prawie 600 kierowców. Okazało się, że jeden z kontrolowanych, 33-letni mieszkaniec Strzelna kierował audi mając w organizmie 0,8 promila. Teraz poniesie pełne konsekwencje swojego zachowania i stwarzanego w ten sposób zagrożenia.

Jak twierdzi zastępca gnieźnieńskiej drogówki asp. Marek Giszczyński, poprzez takie działania policjanci chcą dążyć do wyeliminowania problemu nietrzeźwości na drogach.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Tk wtorek, 04 stycznia 2022 16:22 napisane przez Tk

  Na 600 tylko jeden?! Zwyczajne zawracanie du...y.
  A na ul. Wierzbiczany gdzie piraci drogowi jeżdżą 100 km/h szanownej drogówki to nic nie obchodzi.

 • Link do komentarza keram poniedziałek, 03 stycznia 2022 20:42 napisane przez keram

  trzeźwi policjanci gnębią trzeźwych kierowców...znaleźli jednego bidulę...SUKCES

 • Link do komentarza Alder poniedziałek, 03 stycznia 2022 16:44 napisane przez Alder

  Stali w miejscach niebezpiecznych, wychodząc na ulicę?
  Przecież to realne zagrożenie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022