wtorek, 04 stycznia 2022 12:28

Nowy radiowóz dla gnieźnieńskiej Policji

 
Nowy radiowóz dla gnieźnieńskiej Policji zdjęcie nadesłane

Trzeci pojazd dla struktur Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie został przekazany dzięki wsparciu miejscowego samorządu. 

W ostatnich dniach przy wydatnym wsparciu w połowie kosztów samorządu z Czerniejewa oraz Łubowa, zakupione i przekazane zostały radiowozy dla policjantów służących w komisariacie w Czerniejewie oraz posterunku w Fałkowie. Dzisiaj w gnieźnieńskiej komendzie miało miejsce oficjalne przekazanie radiowozu, który został zakupiony przy wsparciu Miasta Gniezna.

Nowy pojazd należy do marki Toyota i jest autem hybrydowym. Model jest tym samym, jaki wprowadzany jest obecnie w wielu komendach na terenie całego kraju. Koszt zakupu auta wynosi 110 tys. złotych, przy czym zakup był możliwy dzięki wsparciu Miasta Gniezna w połowie kosztów - 55 tys. złotych. Oficjalnego przekazania na ręce gnieźnieńskich funkcjonariuszy dokonano we wtorkowe południe.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Sli środa, 05 stycznia 2022 12:01 napisane przez Sli

    Rowerami niech jeżdzą. Będzie bardziej ekologicznie iekonomicznie.

  • Link do komentarza Aleksandra wtorek, 04 stycznia 2022 13:02 napisane przez Aleksandra

    Kolejny radiowóz żeby łapać ludzi bez masek a może tak w zamian nowy wóz strażacki, który jest bardziej potrzebny??

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane