wtorek, 04 stycznia 2022 15:20

Wygrana 2 mln złotych w totolotku

 

O wyjątkowym szczęściu może mówić właściciel lub właścicielka kuponu, który w Nowy Rok okazał się być najlepiej wytypowanym w całym kraju.

W trakcie losowania Lotto, które odbyło się w minioną sobotę 1 stycznia 2022 roku, na terenie powiatu gnieźnieńskiego padła wysoka wygrana na sumę 2 milionów złotych. 

Szczęśliwy kupon został zakupiony w kolekturze przy Placu Obrońców Żydowa w Żydowie. Właściciel lub właścicielka kuponu zakreśliła na nim liczby, które zostały wybrane podczas wieczornego losowania - 3, 4, 11, 17, 19, 24 i pozwoliły na zdobycie 2 mln złotych. Jest to pierwsza wygrana pierwszego stopnia w tej miejscowości. 

Przypomnijmy iż na początku grudnia 2021 roku w zdrapce Lotto w kolekturze na ul. Armii Krajowej w Gnieźnie padła wygrana 200 tys. złotych, a w lipcu ub. roku przy ul. Wolności w Mini Lotto wygrana wynosiła 288 tys. złotych. W styczniu 2021 roku w Eurojackpot kwotę ponad 1 mln wygrał kupon złożony w kolekturze przy ul. Roosevelta w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022