czwartek, 06 stycznia 2022 09:43

Zaginiona 13-latka odnalazła się

 

Rodzina i policjanci poszukiwali zaginionej 13-letniej dziewczynki z Gniezna, która po raz ostatni widziana była w miniony wtorek. 

W środowy wieczór Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie opublikowała komunikat o zaginięciu 13-letniej Nikoli, która miała zaginąć dzień wcześniej na terenie miasta i od tego nie nawiązać kontaktu z rodziną.

W czwartek 6 stycznia, po godzinie 9 rano KPP Gniezno poinformowała nas, że Nikola została znaleziona - jest cała i zdrowa.

Policja dziękuje za udostępnianie komunikatu. 

 

We wtorek, 4 stycznia 2022 roku w godzinach popołudniowych w rejonie ulicy Witkowskiej w Gnieźnie zaginęła 13-letnia Nikola. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona w chwili zaginięcia ubrana była w kremowe dresowe spodnie, różową bluzę z kapturem, oliwkową kurtkę i czarne buty.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub wiedzą o miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub 112.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022