czwartek, 13 stycznia 2022 10:19

Dyżur w Urzędzie Skarbowym w zakresie Polskiego Ładu

  mnopr

Urząd Skarbowy w Gnieźnie informuje o możliwości skorzystania z dyżurów podatkowych, dotyczących zmian wprowadzanych w ramach Polskiego Ładu.

Od wtorku 11 stycznia w Urzędzie Skarbowym w Gnieźnie działają dyżury podatkowe dotyczące Polskiego Ładu. Informacje w tym zakresie można uzyskiwać telefonicznie lub osobiście po wcześniejszym umówieniu wizyty w placówce. 

- W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych udzielają informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie - informuje Urząd Skarbowy.

Oprócz ogólnopolskich infolinii:
- Polskiego Ładu - 22 765 64 64,
- Krajowej Informacji Skarbowej – 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych) lub 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych),
w wielkopolskich urzędach skarbowych uruchomione zostały specjalne infolinie dotyczące zmian podatkowych wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu. 

Numery telefonów są dostępne w zakładce „Kontakt” na podstronie dotyczącej Urzędu Skarbowego w Gnieźnie, gdzie również jest dostępny system rezerwacji wizyt - dodana została zakładka dotycząca Polskiego Ładu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022