piątek, 14 stycznia 2022 20:45

Zmarł pieszy potrącony na ul. Żwirki i Wigury. Policja szuka świadków

 

Tragiczny finał czwartkowego wypadku, do którego doszło na ul. Żwirki i Wigury - w szpitalu zmarł mężczyzna, który został potrącony na przejściu dla pieszych.

Przypomnijmy iż do zdarzenia doszło 13 stycznia, po godzinie 7 rano. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierująca samochodem osobowym marki Renault Modus, 52-letnia mieszkanka gminy Mieleszyn, jadąc od strony ronda w stronę skrzyżowania ul. Chudoby, potrąciła pieszego znajdującego się na pasach.

83-letni mężczyzna, który akurat przechodził przez przejście dla pieszych, otrzymał bardzo silne uderzenie - auto zatrzymało się dopiero kilkanaście metrów dalej. Z ciężkimi obrażeniami ciała został on przetransportowany do szpitala. Niestety, jego stan był na tyle poważny, że nie udało się go uratować - 83-latek zmarł.

Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Policji w Gnieźnie – pod nr tel. 47 77 21 211 – czynny całą dobę.

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Kibic piątek, 14 stycznia 2022 22:09 napisane przez Kibic

    Współczuję. Kierująca też napewno dramat przeżywa. Dość silne uderzenie... Prędkość, zła widoczność, warunki atmosferyczne, wszystko wyjaśni śledztwo. Przykre.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022