piątek, 14 stycznia 2022 15:51

Ugodzenie nożem w centrum miasta

 
Ugodzenie nożem w centrum miasta źródło: KPP Gniezno

Na trzy miesiące został aresztowany 22-latek, który kilka dni temu ugodził na ulicy w centrum Gniezna innego mężczyznę.

W minioną niedzielę 9 stycznia br. wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w centrum miasta doszło do ugodzenia nożem mężczyzny. Jak wynika z naszych informacji, zajście miało miejsce w rejonie ulicy Grzybowo u zbiegu z ul. Kilińskiego.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, potwierdzili zgłoszenie. Mężczyźnie, który został ugodzony nożem, udzielono pomocy w szpitalu, a policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy, którym okazał się 22-latek.

- Śledczy przedstawili 22-latkowi zarzut dotyczący udziału w pobiciu z niebezpiecznym przedmiotem. Wobec kolejnych czterech osób zatrzymanych w tej sprawie prokurator zastosował dozory policyjne, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym - informuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

Decyzją sądu 22-letni gnieźnianin został aresztowany na najbliższe 3 miesiące. Postępowanie w sprawie trwa.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Mariusz środa, 19 stycznia 2022 08:55 napisane przez Mariusz

  penwie jakieś porachunki

 • Link do komentarza Gnieznianin sobota, 15 stycznia 2022 23:29 napisane przez Gnieznianin

  W tym centrum to non stop coś się dzieje, strach po zmroku wyjść . Niedawno na Wawrzyńca, wcześniej Cierpiegi

 • Link do komentarza Kasia Pelasia piątek, 14 stycznia 2022 21:49 napisane przez Kasia Pelasia

  Od dawna powtarzam, że porządni ludzie wybudowali się na obrzeżach... lub pod miastem. W centrum została bieda i patilogia.

 • Link do komentarza Elżbieta piątek, 14 stycznia 2022 18:29 napisane przez Elżbieta

  Ta część prawie centrum Gniezna jest jakby opuszczona przez policję. A na schodach prowadzących z ul. Grzybowo do ul. Franciszkańskiej notorycznie siedzą pijący, często bardzo młodzi ludzie, pociągając różne alkohole, których dowodem sa pozostawione puste butelki ale też puszki po piwie i ogólny bałagan. Taki ładny zakamarek w centrum mógłby być dumą miasta, ale jest opuszczony przez tych, którym powinno zależeć na estetyce i porządku w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022