sobota, 15 stycznia 2022 14:23

Kierowca zasłabł za kierownicą - auto uderzyło w drzewo

 
Kierowca zasłabł za kierownicą - auto uderzyło w drzewo źródło: OSP Skorzęcin

W sobotnie południe służby zostały powiadomione o wypadku, do którego miało dojść na terenie ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Do zdarzenia doszło 15 stycznia, po godzinie 12 na alei prowadzącej od strony wjazdu na teren ośrodka. Służby zostały powiadomione o samochodzie, które miało uderzyć w drzewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Skorzęcin oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano samochód, który rozbił się o przydrożne drzewo. Autem kierował mężczyzna, który najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą - strażacy zajęli się poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Skorzęcin

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022