niedziela, 16 stycznia 2022 09:14

Utrudnienia na ul. Poznańskiej

 

Zarządca drogi wojewódzkiej nr 194 poinformował o utrudnieniach związanych z uszkodzoną sygnalizacją świetlną na ul. Poznańskiej na wysokości Dziekanki.

Podczas sobotniej kolizji, do której doszło w rejonie wyjazdu z terenu szpitala "Dziekanka", doszło do uszkodzenia sygnalizacji świetlnej na pasie w kierunku miasta. W związku z tym Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich informuje o utrudnieniach w tym rejonie ulicy.

- W wyniku kolizji, sygnalizacja świetlna przy zjeździe do szpitala będzie częściowo niesprawna. Kierowców i pieszych prosimy o ostrożność! Działania naprawcze już zostały podjęte - poinformowało WZDW. Naprawa ma nastąpić w najbliższych dniach.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022