wtorek, 18 stycznia 2022 08:45

Ślisko na drogach we wtorkowy ranek

 
Ślisko na drogach we wtorkowy ranek zdjęcie nadesłane

Choć śnieg już kilka dni temu zniknął z krajobrazu, to zimowa aura cały czas się utrzymuje i należy zachować ostrożność na drogach.

We wtorkowy ranek po godzinie 8 doszło do zdarzenia drogowego na drodze gminnej pomiędzy Gnieznem a Szczytnikami Duchownymi. O sytuacji poinformował nas jeden z kierowców, który przekazał iż chwilę przed nim auto osobowe wypadło do rowu i tam dachowało. - Na drodze jest ślisko, jest miejscami oblodzona - przekazał. Podróżującej pomocy udzielili nadjeżdżający kierowcy, jednak nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do kolejnego ze zdarzeń doszło mniej więcej o tej samej porze w Dębłowie w gminie Mieleszyn na drodze ze Świątnik do Modliszewka, gdzie miało miejsce dachowanie samochodu osobowego - w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Na miejscu wciąż jeszcze trwają działania służb. O tym zdarzeniu więcej informacji później.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane