wtorek, 18 stycznia 2022 09:39

Poranne dachowanie na szosie

 
Poranne dachowanie na szosie źródło: OSP Modliszewo

We wtorkowy ranek do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Dębłowie, na szosie prowadzącej z Modliszewa do Świątnik Małych. 

Do zdarzenia doszło 18 stycznia, po godzinie 8 rano. Jak już wcześniej informowaliśmy, na szosie prowadzącej przez Dębłowo (gmina Mieleszyn) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego, które na łuku drogi wypadło z jezdni i dachowało na polu. 

Na miejsce jako pierwszy przybył zastęp OSP Modliszewo, który zabezpieczył rejon zdarzenia i udzielił pomocy podróżującym autem kobiecie i dziecku. Następnie zostali oni przekazani zespołowi ratownictwa medycznego, który przetransportował ich do szpitala na dalsze badania. Na miejscu działania prowadziło także JRG Gniezno. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

źródło: OSP Modliszewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane