wtorek, 18 stycznia 2022 13:29

Auto uderzyło w drzewo

 
Auto uderzyło w drzewo źródło: OSP Kiszkowo

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy ranek na szosie prowadzącej z Kiszkowa do Kłecka.

18 stycznia, krótko przed godziną 10, służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na szosie w Rybnie Wielkim, tuż za łukiem drogi. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Opel, za łukiem drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. 

Na miejsce przybyło OSP Kiszkowo oraz zespół ratownictwa medycznego, który zajął się osobą poszkodowaną w zdarzeniu - kierująca nie odniosła poważniejszych obrażeń. Za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się z utrudnieniami. 

źródło: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane