czwartek, 20 stycznia 2022 09:56

Drzewo spadło na drogę tuż przed autem

 
Drzewo spadło na drogę tuż przed autem źródło: OSP Kłecko

W czwartkowy ranek służby zostały powiadomione o zdarzeniu na drodze prowadzącej przez Zakrzewo w gminie Kłecko.

Około godziny 7 wpłynęło zgłoszenie o aucie, na które miało przewrócić się drzewo - zdarzenie miało miejsce na drodze prowadzącej przez Zakrzewo. 

Po dotarciu na miejsce OSP Kłecko zastano drzewo blokujące drogę, pod którym częściowo znajdował się samochód marki Audi. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, dlatego działania strażaków ograniczyły się do usunięcia przeszkody z drogi. 

Mimo prognoz meteorologicznych, minione godziny na terenie naszego powiatu minęły spokojnie i bez nagłych zjawisk pogodowych, pomijając poranną zadymkę połączoną z porywami wiatru oraz miejscami oblodzone drogi. W tym czasie do działań wyjechało jeszcze OSP Strzyżewo Smykowe - do drzewa powalonego na drodze w Kalinie (gmina Gniezno). 

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022