środa, 26 stycznia 2022 09:18

Awaria i utrudnienia na ul. Bluszczowej

 

PWiK poinformowało o utrudnieniach, które w środę będą występować na ul. Bluszczowej na os. Skiereszewo - w tym ograniczeniu dostawy wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje o ograniczeniach w dostawach wody dla ul. Bluszczowej, ze względu na awarię infrastruktury wodociągowej. Ograniczenia w dostawach wody potrwają w dniu 26.01.2022 r. w godzinach od 9:00 do 13:00.

Jednocześnie PWiK informuje o zamknięciu ul. Bluszczowej dla ruchu drogowego na odcinku od ul. Orzeszkowej do Poprzecznej. Spółka przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane