poniedziałek, 07 lutego 2022 10:10

Awaria wodociągu na ul. Wrzesińskiej

 

PWiK poinformowało, że przez kilka poniedziałkowych godzin mieszkańcy części ul. Wrzesińskiej i Okulickiego nie będą mieli dostawy wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje o ograniczeniach w dostawach wody dla ul. Wrzesińskiej (od skrzyżowania z ul. Witkowską do Okulickiego) oraz ul. Okulickiego ze względu na awarię infrastruktury wodociągowej.

Ograniczenia w dostawach wody potrwają w poniedziałek 7 lutego br. w godzinach od 10:00 do 14:00. Jednocześnie spółka poinformowała o utrudnieniach w ruchu drogowym na odcinku ul. Wrzesińskiej. Za utrudnienia PWiK przeprasza.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane