czwartek, 10 lutego 2022 09:31

Zasnął za kierownicą i wbił się w naczepę

 
Zasnął za kierownicą i wbił się w naczepę źródło: OSP Kłecko

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w nocy ze środy na czwartek na szosie pomiędzy Gnieznem a Kłeckiem - jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 10 lutego, około godziny 3 w nocy. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem marki Audi na łuku drogi wojewódzkiej nr 190 (w miejscowości Kłecko Kolonia), w wyniku zaśnięcia za kierownicą stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i uderzył w stojącą niedaleko szosy naczepę od ciężarówki.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kłecko i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano poszkodowanego kierowcę (36-letniego mieszkańca Poznania), który po przebadaniu został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala z obrażeniami głowy. 36-latek był trzeźwy - za spowodowanie zdarzenia został ukarany mandatem. 


źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane