niedziela, 20 lutego 2022 15:26

Pożar auta na wyjeździe z Witkowa

 

W niedzielne wczesne popołudnie, na ul. Powidzkiej w Witkowie doszło do pożaru samochodu osobowego.

Zdarzenie miało miejsce 20 lutego, około godziny 13. Wówczas to do strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze auta na ul. Powidzkiej w Witkowie. Na miejsce skierowano druhów z miejscowej ochotniczej straży pożarnej.

W międzyczasie, kiedy wpływało zgłoszenie, świadkowie zdarzenia próbowali ugasić pojazd podręcznymi gaśnicami proszkowymi, a jeden z druhów miejscowego OSP, przed nadjechaniem straży, zabezpieczył miejsce gdyż pożar nadal się rozwijał.

Po dotarciu strażaków ogień trawiący komorę silnika został stłumiony, a następnie dogaszony za pomocą piany. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Na miejscu obecna była także policja. 

 

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane