wtorek, 22 lutego 2022 10:36

Naczelnik drogówki przeszedł na emeryturę

 
insp. Przemysław Kozanecki i asp. sztab. Piotr Kędzierski insp. Przemysław Kozanecki i asp. sztab. Piotr Kędzierski źródło: KPP Gniezno

Po 30 latach służby asp. sztab. Piotr Kędzierski odszedł na zasłużoną emeryturę. W poniedziałek, 21 lutego odbyło się jego oficjalne pożegnanie.

Asp. sztab. Piotr Kędzierski, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP Gniezno w swojej karierze policyjnej przeszedł wszystkie szczeble policyjnego rzemiosła – od szeregowego policjanta do naczelnika wydziału. W poniedziałek żegnała go kadra kierownicza na czele z komendantem insp. Przemysławem Kozaneckim oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb.

Funkcję naczelnika drogówki asp. sztab. Piotr Kędzierski pełnił od roku 2021. Wcześniej pracował na stanowisku Zastępcy Naczelnika Drogówki. Przez cały okres służby wykonywał zadania pionu ruchu drogowego KPP w Gnieźnie.

W życiu asp. sztab. Piotra Kędzierskiego zaczął się nowy rozdział, a spotkanie było doskonałą okazją do podziękowania ze strony kierownictwa gnieźnieńskiej policji za jego dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane