piątek, 04 marca 2022 09:00

Poranne zderzenie busa i ciężarówki na S5

 
Poranne zderzenie busa i ciężarówki na S5 źródło: KMP Poznań

W piątkowy poranek na drodze ekspresowej S5 doszło do zderzenia z udziałem busa i ciężarówki. Ruch odbywał się jednym pasem.

Do zdarzenia doszło 4 marca, przed godziną 7 na odcinku S5 w stronę Gniezna pomiędzy autostradą A2 a Kostrzynem, na wysokości Czerlejna. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i busa, w wyniku czego oba pojazdy wypadły z jezdni do rowu.

Jak informuje stacja WTK, w wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, a ruch na odcinku nie został zablokowany - odbywał się jednym pasem. Utrudnienia związane z zabezpieczeniem rejonu zdarzenia, a potem także z wyciąganiem pojazdów, mogą potrwać do południa. Ruch w stronę Poznania odbywa się bez przeszkód. 

źródło: KMP Poznań

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane