poniedziałek, 14 marca 2022 12:15

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Gniezno - sektor B

 

W marcu na terenie Gminy Gniezno zostanie przeprowadzona objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych, mebli oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W związku z planowaną zbiórką, mieszkańcy z sektora B proszeni są o wystawienie najpóźniej w zaplanowanym dniu do godziny 7:00 w dniu zbiórki przed terenem swojej nieruchomości zbędnych sprzętów pochodzących z gospodarstw domowych, tj. niepotrzebnych mebli, kuchenek, lodówek, sprzętu RTV i AGD, zabawek dziecięcych, dywanów. Mieszkańcy proszeni są o niewystawianie odpadów innych niż wyżej wymienione i urządzeń niekompletnych.

Pojazdy zbierające ww. odpady przejadą przez wyznaczone miejscowości Gminy Gniezno (SEKTOR B), w podanych poniżej terminach, od godziny 7:00:

 • Szczytniki Duchowne/Osiniec: ul. Relaks, Przedmieście, Graniczna, Szczytniki Duchowne 59A i 59B, Wola Skorzęcka bez numeru 25, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 28, 28A (droga na Kędzierzyn) - 25 marca br.
   
 • Szczytniki Duchowne ale bez numeru 59A i 59B oraz bez ul. Relaks, Przedmieście, Graniczna, Lubochnia bez Osiedla Sosnowego, Jankówko ale tylko numery 20, 20A, 20C, 22. Wola Skorzęcka numery 25, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 28, 28A (droga na kędzierzyn - 28 marca br.
   
 • Wełnica, Jankówko ale bez numerów 20, 20A, 20C, 22, Wierzbiczany, Jankowo Dolne 37 - 29 marca br.
   
 • Jankowo Dolne, Kalina, Lulkowo, Działki Kalina ROD - bezpośrednio sprzed terenu danej działki, Lubochnia ale tylko osiedle Sosnowe - 30 marca br.
   
 • Ganina, Strzyżewo Kościelne, Strzyżewo Paczkowe, Strzyżewo Smykowe, Dębówiec, Wełnica 28 - 31 marca br.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych dla sektora A w gminie Gniezno odbyła się w pierwszej połowie marca.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane