wtorek, 15 marca 2022 14:02

Wstrzymana dostawa wody na os. Tysiąclecia

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje o ograniczeniach w dostawach wody dla ul. Budowlanych  i ulic przyległych.

Jak informuje PWiK, ze względu na awarię infrastruktury wodociągowej, wstrzymana została dostawa wody do części bloków na os. Tysiąclecia. Ograniczenia w dostawach wody potrwają we wtorek 15 marca do około godziny 19.

Jednocześnie spółka informuje o ograniczeniach w ruchu drogowym na odcinku ul. Staszica od skrzyżowania z ul. Budowlanych do ul. Sikorskiego. Na obszar objęty ograniczeniami w dostawach wody zostanie podstawiony beczkowóz z wodą pitną. Spółka przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane