czwartek, 17 marca 2022 07:02

Wieczorny pożar w zakładzie produkcyjnym

 

W środowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze, jaki wystąpił na terenie zakładu produkcyjnego w Mnichowie.

Do zdarzenia doszło 16 marca, po godzinie 19. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, zauważony został pożar odpadów poprodukcyjnych, które znajdowały się tuż obok zakładu. Ogień rozprzestrzeniał się i zaczął zagrażać jednemu z budynków.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Mnichowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów rozpoczęto akcję gaśniczą, a po kilku chwilach sytuacja była opanowana i trwało jedynie dogaszanie materiałów oraz wentylacja pomieszczeń obiektu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane