wtorek, 19 kwietnia 2022 07:56

Poranny pożar domków w Skorzęcinie

 
Poranny pożar domków w Skorzęcinie źródło: OSP Skorzęcin

We wtorkowy, wczesny poranek, służby zostały powiadomione o pożarze domków rekreacyjnych, położonych na terenie ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia, przed godziną 4:30. Służby zostały powiadomione o pożarze domków, znajdujących się w głębi ośrodka wśród gęstej zabudowy. Miał on obejmować trzy segmenty stojące obok siebie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Skorzęcin, OSP Witkowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych z zastępów zastano pożar w obrębie poszycia dachowego. Działania polegały na stłumieniu płomieni oraz ugaszeniu źródła ognia, a następnie także rozbiórce konstrukcji w celu dogaszenia tlących się elementów.

Działania strażaków trwały do świtu. Na miejscu obecna była także policja.

źródło: OSP Skorzęcin

2 komentarzy

  • Link do komentarza Emila wtorek, 19 kwietnia 2022 08:46 napisane przez Emila

    Włamywacze splądrowali, okradli a potem podpalali domki.

  • Link do komentarza Daniel wtorek, 19 kwietnia 2022 08:29 napisane przez Daniel

    kolejny "tajemniczy " pozar???

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane