poniedziałek, 25 kwietnia 2022 12:36

Uczeń dźgnięty nożem w szkole (aktualizacja)

 

W jednej ze szkół podstawowych na terenie Gniezna uczeń miał zostać dźgnięty nożem. Na miejsce wezwano pogotowie i policję.

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia, przed godziną 12 w Szkole Podstawowej nr 8 na os. Grunwaldzkim w Gnieźnie. Jeden z uczniów starszej z klas miał ugodzić innego nożem w pośladek. 

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Poszkodowany uczeń został następnie przetransportowany do szpitala.

Policja potwierdza obecność funkcjonariuszy na miejscu, którzy wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia. Na tę chwilę nie udziela się żadnych dodatkowych informacji. Do sprawy wrócimy.

Aktualizacja (godzina 13:25): Według naszych ustaleń, rana zadana uczniowi nie zagraża jego życiu. Jak poinformowała nas KPP Gniezno, sprawca został zatrzymany. Zabezpieczono także narzędzie, którym zadano ranę.

Aktualizacja (15:00): Sprawcą zadania ciosu jest 13-latek. Poszkodowany, po opatrzeniu w szpitalu, mógł wrócić do domu. 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Arni środa, 27 kwietnia 2022 14:07 napisane przez Arni

    Takich psychicznie pobudzonych za chwile będzie trzeba wieźć do Poznania...

  • Link do komentarza elżbieta k. poniedziałek, 25 kwietnia 2022 15:32 napisane przez elżbieta k.

    jakie miasto, taki kryminał.

  • Link do komentarza m poniedziałek, 25 kwietnia 2022 12:56 napisane przez m

    8 i wszystko jasne

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane