poniedziałek, 02 maja 2022 07:59

Sprzęt rehabilitacyjny w darze dla gnieźnieńskich Amazonek

  mnopr

Długo oczekiwany i niezwykle potrzebny sprzęt rehabilitacyjny o wartości ok. 15 tys. zł, został ufundowany i oficjalnie przekazany przez Bank Spółdzielczy w Gnieźnie.

Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Amazonek otrzymało wyjątkowy dar, przekazany przez Barbarę Borowską, prezes zarządu Banku Spółdzielczego. Ten wyjątkowy prezent przyjęła Krystyna Lubińska-Palicka, założycielka i prezes organizacji, która wraz z jej członkiniami uczestniczyła w prezentacji sprzętu.

Aparat do drenażu limfatycznego kończyn górnych i dolnych służył będzie gnieźnieńskim Amazonkom do rehabilitacji pod czujnym okiem rehabilitanta współpracującego ze stowarzyszeniem. 

Stowarzyszenie Amazonki od lat skupia w swoich strukturach panie zmagające się z chorobami nowotworowymi i wspiera powrót do normalnego funkcjonowania po przebytych operacjach. Prowadzi także kampanie informacyjno-edukacyjne wśród dzieci i młodzieży, ale także wśród dorosłych, w zakresie tak ważnej w obecnych czasach profilaktyki i samokontroli.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane