poniedziałek, 02 maja 2022 13:00

Utrudnienia na drogach wojewódzkich 194 i 197

 
Utrudnienia na drogach wojewódzkich 194 i 197 źródło: WZDW

Na dawnej "piątce" oraz na szosie w kierunku Kiszkowa prowadzone ruszyły prace związane z cząstkowymi naprawami nawierzchni.

Jak poinformował Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich, na odcinkach drogi wojewódzkiej 194 pomiędzy Łubowem a Poznaniem rozpoczęły się naprawy uszkodzonych fragmentów jezdni oraz łatanie: Tu uczulamy szczególnie na odcinek Uzarzewo – Bugaj, gdzie nie będzie oznakowania poziomego w postaci linii rozdzielającej kierunki ruchu - informuje WZDW.

Prace obejmują także drogę wojewódzką nr 197 na odcinku z Gniezna przez Kiszkowo do Sławy Wielkopolskiej. W tym przypadku prace również mogą powodować miejscowe utrudnienia w ruchu. Z uwagi na ich niewielki charakter, roboty będą się sukcesywnie przesuwać na kolejnych fragmentach szosy. 

Jak informuje WZDW, wszystkie prace mają potrwać do piątku 13 maja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane