wtorek, 03 maja 2022 13:40

Samochód dostawczy uderzył w drzewo

 

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w minioną niedzielę na drodze prowadzącej przez Sławno w gminie Kiszkowo, gdzie auto dostawcze uderzyło w drzewo.

Do zdarzenia doszło 1 maja, około godziny 15 w Sławnie. Na drodze prowadzącej od szosy Gniezno - Kiszkowo w kierunku cmentarza, samochód dostawczy na zakręcie wypadł z jezdni na chodnik, a następnie uderzył w drzewo. 

Na miejsce zadysponowano OSP Kłecko, OSP Sławno i JRG Gniezno. Po dotarciu na miejsce zabezpieczono rejon zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Podróżujący pojazdem zostali przekazani zespołowi ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane