środa, 11 maja 2022 13:11

Notoryczny złodziej sklepowy rozpoznany i zatrzymany

 

Zarzuty kradzieży usłyszał 29-latek bez stałego miejsca zamieszkania, który ma na swoim koncie kradzież towaru ze sklepów.

Sprawa dotyczy sklepów na terenie Gniezna, gdzie po każdej wizycie mężczyzny stwierdzano braki w towarze na półkach. W tym celu został zabezpieczony monitoring, na którym uwieczniono wizerunek złodzieja.

- Sprawca został rozpoznany przez policjantów, po tym jak nagrał się na kamery monitoringu miejscowej drogerii i sklepu z alkoholami. Po jego dwóch odwiedzinach drogerii zniknęły sprzedawane tam artykuły, podobnie było w sklepie monopolowym. Mężczyzna wynosił towar bez uiszczania zapłaty. Policjanci przyjęli od kierownictwa sklepów zawiadomienie o kradzieży z którego wynikało, że 29-latek w ciągu 4 tygodni wyniósł towar o łącznej wartości ok. 900 złotych informuje KPP Gniezno.

Mężczyzna został już przez policjantów zatrzymany, a dzisiaj usłyszał zarzuty za popełnione kradzieże. 29-latkowi grozi kara do do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane