czwartek, 12 maja 2022 13:46

25-latka wpadła z „tytoniowym interesem”

 
25-latka wpadła z „tytoniowym interesem” źródło: KPP Gniezno

W minioną środę policjanci zatrzymali 25-latkę, która w jednym ze sklepów na terenie Witkowa sprzedawała nielegalne wyroby tytoniowe.

W środę 11 maja 2022 roku funkcjonariusze zajmujący się przestępczością gospodarczą dokonali kontroli punktu sprzedażowego w Witkowie. W trakcie podjętych działań ujawnili 4720 sztuk papierosów beż polskich znaków akcyzowych i 4,5 kg nielegalnego tytoniu.

- Do sprawy została zatrzymaną 25-latka, która naraziła Skarb Państwa na uszczuplenie podatku akcyzowego w wysokości ponad 9000 złotych - informują policjanci z KPP Gniezno. Kobiecie za jej działanie grozi teraz wysoka grzywna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane