wtorek, 17 maja 2022 08:06

Okradł sklep - został rozpoznany po publikacji komunikatu

 
Okradł sklep - został rozpoznany po publikacji komunikatu źródło: KPP Gniezno

Nawet po kilku tygodniach od kradzieży dokonanej w sklepie, sprawcy nie mogą być pewni tego, że nikt ich nie rozpozna.

Tydzień temu Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie opublikowała komunikat, w którym apelowała o informacje na temat mężczyzn widocznych na zdjęciach pochodzących z monitoringu sklepowego. Pochodził on z marketu przy ul. Witkowskiej, w którym 14 lutego br. doszło do kradzieży towaru o łącznej wartości około 1100 złotych.

Po publikacji materiałów w sieci, nawet po tak długim czasie (co niektórzy wytykali w komentarzach), pojawiły się sygnały pochodzące od osób rozpoznających sprawców. Gnieźnieńscy policjanci dziękują serdecznie za wszystkie pomocne informacje, w szczególności od mężczyzny ze Swarzędza, dzięki któremu policjanci kryminalni ustalili tożsamość jednego ze sprawców kradzieży - informuje KPP Gniezno. Postępowanie w sprawie cały czas trwa.

1 komentarz

  • Link do komentarza bako1953 wtorek, 17 maja 2022 10:33 napisane przez bako1953

    Gdyby nie ludzie to oni nigdy by nikogo nie złapali chyba że staruszkę, która przechodzi przez jezdnie obok pasów

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane