czwartek, 19 maja 2022 11:00

W przyszłym tygodniu ułożą asfalt na ul. Witkowskiej. Będą dodatkowe utrudnienia

 

Coraz bliżej końca jest realizacja remontu odcinka ul. Witkowskiej, pomiędzy rondem a ul. Słoneczną. W przyszłym tygodniu ma być układany asfalt.

W ostatnich tygodniach wykonawca zadania zrealizował wymianę krawężników oraz krawędzi jezdni z kostki. Dodatkowo przebudowane zostały częściowo zjazdy z posesji oraz dokonano regulacji studzienek czy pozostałej infrastruktury. Jednocześnie wyrównano zatoczki autobusowe.

Po sfrezowaniu starej jezdni, wykonawca prac informuje o planowanym terminie układania nowej nawierzchni asfaltowej. Odbędzie się ono w poniedziałek i wtorek tj. 23 i 24 maja. Nie podano, czy na termin realizacji będą miały wpływ warunki pogodowe.

Wykonywanie tych prac będzie wiązało się z dodatkowymi utrudnieniami w ruchu. Ponadto autobusy MPK mogą w tym czasie odnotować opóźnienia. 
 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jolka czwartek, 19 maja 2022 16:46 napisane przez Jolka

    Warto aby zieleń miejsca zwróciła uwagę na skwerek przy ul. Witkowska, Wrzesińska. Wykonawcy chyba pec i wodociągi zrobili tam sobie parking. Niszcząc trawę, alejki i obrzeża. Tyle z poszanowania pieniędzy podatników.

  • Link do komentarza Łukasz czwartek, 19 maja 2022 15:12 napisane przez Łukasz

    Aktualnie to już dziś tj. w czwartek Panowie drogowcy zaczęli wylewać nawierzchnię asfaltową co wiąże się z gigantycznymi utrudniami ale już niebawę będziemy cieszyć się z drobi bez dziur

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane