sobota, 28 maja 2022 08:49

Dofinansowanie 50% na wakacyjne kursy językowe

  Materiał promocyjny

Dofinansowanie 50% na wakacyjne kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego w Freedom – Kursy Językowe.

Z dniem 1 czerwca rozpoczyna się nabór do 14 już akcji WAKACJE Z JĘZYKIEM, prowadzonej przez Szkołę Języków Obcych “FREEDOM-kursy językowe” działającej przy ulicy Dąbrówki 8 w Gnieźnie.

Akcja realizowana jest już od 2008 roku, z myślą o dorosłych i młodzieży (od 13 roku życia), którzy dostrzegają, że czas wakacyjny może być doskonałą okazją na podniesienie swoich kompetencji językowych.

W ramach tej akcji, odbędą się kursy j. angielskiego j. niemieckiego i j. hiszpańskiego. W przypadku młodzieży może to także pomóc w uzupełnieniu lub rozszerzeniu swojej wiedzy z zakresu materiału szkolnego, np. z egzaminu ósmoklasisty lub matury z języka obcego. Jest to też dobry sposób na wypróbowanie efektywności naszych kursów.

Kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego będą prowadzone w ekskluzywnych sześcioosobowych grupach. Daje to wysoki komfort pracy i przekłada się w znakomity sposób na efektywność zajęć.

- Zajęcia będą prowadzone metodą DIRECT, którą pracujemy we Freedom – Kursy Językowe na co dzień. Jest to specjalnie skonstruowana metoda, która pomaga naszym słuchaczom rozwijać umiejętność mówienia i rozumienia. W ramach tej metody kursanci oprócz zajęć z lektorem otrzymują również dostęp do aplikacji mobilnej na smartphone oraz dostęp do platformy e-learningowej - informują organizatorzy.

Spotkania będą odbywały się we wtorki i czwartki od godz. 18.00 po 3 godziny lekcyjne, w grupach na różnych poziomach zaawansowania.

Całość będzie podzielona na dwie edycje, z których pierwsza rozpocznie się już w dniu 28 czerwca i zakończy w dniu 28 lipca. Druga rozpocznie się w dniu 9 sierpnia i zakończy w dniu 8 września. Każda z edycji będzie trwała przez 5 tygodni i zakończy się egzaminem i wydaniem certyfikatu ukończenia kursu.

Realizacja tego projektu jest możliwa dzięki naszym stałym partnerom oraz wsparciu lokalnych władz: Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego oraz Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza i patronów medialnych: Radio Gniezno, Przemiany na Szlaku Piastowskim, portal Gniezno24.com. Wszystkim serdecznie dziękujemy! Podziękowania kierujemy także do prezesa zarządu MPK Gniezno, Pana Wojciecha Gulczyńskiego. Dzięki ich zaangażowaniu 100 osób otrzyma 50% dofinansowanie do kursów wakacyjnych.

Koszt kursu po dofinansowaniu wynosi jedynie 379 zł, oznacza to że uczestnik pokrywa tylko 50% jego wartości (758 zł). Dzięki temu, słuchacze będą mogli otrzymać intensywny kurs wakacyjny tak naprawdę za połowę ceny. O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje i zapisy:
https://www.freedomschool.pl/wakacyjny-kurs-j-angielskiego/
tel. 61 426 39 43 lub 797 195 925.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane