czwartek, 02 czerwca 2022 07:48

Czołowe zderzenie z ciężarówką na łuku drogi

 

W czwartkowy ranek na starej drodze krajowej prowadzącej przez Jankowo Dolne doszło do wypadku drogowego. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 2 czerwca, około godziny 7. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku drogi (na wysokości gościńca i sklepu) doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W wyniku tego mniejsze z aut przemieściło się na jezdni i uderzyło następnie w bariery.

Na miejsce zdarzenia przybyły zadysponowane JRG Gniezno i OSP Strzyżewo Smykowe, a potem także OSP Modliszewo. Po dotarciu zastano rozbite pojazdy oraz poszkodowanego z mniejszego auta, który był zakleszczony. Po jego uwolnieniu i wyciągnięciu z samochodu, została mu udzielona pomoc. Następnie został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który przewiózł go do szpitala.

Początkowo ruch na ww. odcinku drogi był zablokowany, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy przez pobliski parking. Okoliczności wypadku ustali policja.

4 komentarzy

 • Link do komentarza działkowicz niedziela, 05 czerwca 2022 17:22 napisane przez działkowicz

  To chyba pierwszy taki dzwon w tym miejscu odkąd otwarto obwodnicę. Ktoś pamięta wypadek, jak wiele lat temu ciężarówka wjechała w jeden z tamtejszych budynków?

 • Link do komentarza Jan B. piątek, 03 czerwca 2022 10:31 napisane przez Jan B.

  "Kierowco" Tragedią prawdziwą to są niektóre miejskie drogi w centrum Gniezna! A tamta szosa to nie jest ani reprezentacyjna, ani główna. I nie najgorsza. często tam jeżdżę.

 • Link do komentarza micio czwartek, 02 czerwca 2022 14:43 napisane przez micio

  tak, potwierdzam, same dziury

 • Link do komentarza Kierowca czwartek, 02 czerwca 2022 12:35 napisane przez Kierowca

  Ta droga to tragedia. Same dziury.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane