piątek, 03 czerwca 2022 17:01

Zderzenie na ul. Słonecznej

 
Zderzenie na ul. Słonecznej źródło: TV Gniezno

W piątkowe popołudnie, na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Kawiary doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca, przed godziną 16:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Kawiary doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego oba pojazdy przemieściły się na jezdni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno. Podróżujący opuścili pojazdy o własnych siłach. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzenia działań ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się wahadłowo.

1 komentarz

  • Link do komentarza No coment piątek, 03 czerwca 2022 18:53 napisane przez No coment

    A wystarczyło zrobić rondo...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane