piątek, 03 czerwca 2022 17:25

Z domu skradziono portfel i rower. Mieszkaniec apeluje

 
Z domu skradziono portfel i rower. Mieszkaniec apeluje zdjęcie nadesłane

Z naszą redakcją skontaktował się jeden z mieszkańców Gniezna, ktory został okradziony w nocy z 1 na 2 czerwca. Z domu zabrano mu charakterystyczny rower.

O całej sprawie gnieźnianin informuje, by przestrzec mieszkańców i jednocześnie uczulić na obce osoby kręcące się po osiedlach. Jednocześnie ma nadzieję, że być może ktoś gdzieś zauważył rower, który jest wyjątkowo charakterystyczny ze względu na kolor i model. 

- W nocy z 1 na 2 czerwca niestety zostałem/zostaliśmy ofiarami włamania z kradzieżą... Gniezno osiedle Pustachowa, efektem czego podczas nocy, z domu zniknął mój portfel oraz rower Bianchi Aria z kołami Vision Metron 40 Rozmiar Ramy 59. Rower niesamowicie charakterystyczny - informuje, prosząc o kontakt w przypadku, gdyby ktoś zauważył taki jednoślad (można się kontaktować także z naszą redakcją). 

- Bądźcie uczuleni, na to co widzicie za oknem, pilnujcie też kto się kręci wokół waszych najbliższych, jak i sąsiadów - przestrzega gnieźnianin, apelując o zamykanie okien i rolet w domach. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane