poniedziałek, 06 czerwca 2022 16:22

Na cmentarzu podrzucono odpady samochodowe

 
Na cmentarzu podrzucono odpady samochodowe Źródło: Fara Gniezno

Nieznany sprawca podrzucił na cmentarzu przy ul. Witkowskiej stos odpadów z kilku aut. Poszukiwany są ewentualni świadkowie.

O sytuacji poinformowała parafia pw. św. Trójcy, której podlega część nekropolii od strony ww. drogi. Przy jednym z kontenerów na odpady, znajdującym się niedaleko nowej kaplicy, podrzucone zostały odpady od samochodów - części karoserii, szyby, obicia wnętrz itd.

To nie są odosobnione sytuacje, kiedy do cmentarnych pojemników są podrzucane śmieci, ale w przypadku części od aut koszty utylizacji tego typu odpadów są wysokie i dodatkowo obciążają finanse cmentarza. Dlatego parafia zwraca się z prośbą o kontakt te osoby, które mogły być świadkami tego procederu.

6 komentarzy

 • Link do komentarza tutejszy piątek, 10 czerwca 2022 09:43 napisane przez tutejszy

  Pracowniku UM-z Ciebie taki pracownik UM, jak z koziej d***y trąba. Przecież cmentarze nie są miejskie tylko parafialne. A utrzymanie porządku w mieściepodlega kontroli UM, które takich kontroli od lat nie robi. Nie goni dozorców i tutaj szukaj problemu

 • Link do komentarza pracownik UM wtorek, 07 czerwca 2022 07:50 napisane przez pracownik UM

  Brak patroli, stałych kontroli cmentarzy miejskich przez straż miejską, która odpowiada za pilnowanie porządku w mieście, przyczynia się do takich sytuacji.

 • Link do komentarza Cywilizacja poniedziałek, 06 czerwca 2022 22:10 napisane przez Cywilizacja

  To nie ludzie, to dzicz

 • Link do komentarza Kto wie poniedziałek, 06 czerwca 2022 22:07 napisane przez Kto wie

  Tam na parkingu stoją zawsze kogoś samochody na sprzedaż.

 • Link do komentarza Mieszkaniec poniedziałek, 06 czerwca 2022 17:30 napisane przez Mieszkaniec

  Jak to kot handlarze

 • Link do komentarza duch poniedziałek, 06 czerwca 2022 16:59 napisane przez duch

  Czy to czasem nie jest forma walki o przejęcie cmentarza?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane