wtorek, 07 czerwca 2022 07:51

Poranne zderzenie trzech aut na ul. Poznańskiej

 

We wtorek na ul. Poznańskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów. Na miejscu działały służby.

Do zdarzenia doszło 7 czerwca, około godziny 6:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na pasie w kierunku Poznania, na wysokości wjazdu do szpitala "Dziekanka" doszło do zderzenia trzech samochodów - dwóch osobówek oraz jednego dostawczego. 

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia do czasu przyjazdu pozostałych służb. Do jednej z osób wymagane było wezwanie zespołu ratownictwa medycznego.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Poznańskiej w stronę Poznania odbywał się jednym pasem.

1 komentarz

  • Link do komentarza Gniewoszo7 wtorek, 07 czerwca 2022 12:27 napisane przez Gniewoszo7

    Paliwo ponoć drogie, a latają tymi pudłami i się tak spieszą by pierwszym na stacji być.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane