czwartek, 09 czerwca 2022 11:28

Tragiczny wypadek. Nie żyje 19-latek z powiatu gnieźnieńskiego

 
Tragiczny wypadek. Nie żyje 19-latek z powiatu gnieźnieńskiego źródło: KPP Śrem

W czwartkowe przedpołudnie na szosie między Śremem a Kórnikiem doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 19-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego.

Do zdarzenia doszło 9 czerwca około godziny 9 na drodze wojewódzkiej nr 434 między Kórnikiem a Śremem, na wysokości Niesłabina.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracują na miejscu wypadku wynika, że kierujący osobowym Oplem Tigra, 19-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z busem, którym podróżowało pięć osób, troje dorosłych i dwoje dzieci. Kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu - poinformowała KPP Śrem.

Kierujący busem, 38-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, oraz pasażerka tego pojazdu, dwuletnia dziewczynka, z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Droga została zamknięta, a na ten czas zorganizowano objazdy.

źródło: KPP Śrem

2 komentarzy

  • Link do komentarza Bingo czwartek, 09 czerwca 2022 22:57 napisane przez Bingo

    Współczucia dla rodziny zmarłego chlopaka . Tragedia dla porządnej rodziny

  • Link do komentarza Bingo czwartek, 09 czerwca 2022 14:45 napisane przez Bingo

    Współczucia dla rodziny młodego człowieka który zginął w wypadku

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane