niedziela, 12 czerwca 2022 16:36

Wypadek na krajowej „piętnastce ”

 
W niedzielne popołudnie doszło do wypadku drodze krajowej nr 15 na wysokości Trzemeszna. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca, przed godziną 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, jadąc w kierunku Gniezna, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną uderzył w poprzedzajace go auto marki Mazda. W wyniku tego mniejsze z aut przemieściło się na jezdni około 30 metrów i uderzyło w sygnalizator świetlny.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Trzemeszno oraz OSP Zdziechowa (akurat zabezpieczało rejon Gniezna). Po dotarciu pierwszych zastępów zastano rozbite auto osobowe, którego kierujący był w środku. Po jego wydostaniu na zewnątrz udzielono mu pomocy do czasu przybycia karetki z Witkowa. Następnie został on przetransportowany do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

1 komentarz

  • Link do komentarza Kierowca niedziela, 12 czerwca 2022 19:37 napisane przez Kierowca

    Tak się dzieje jak kierowcy tirów zamiast skupić się na drodze oglądają filmy. Codzienność i policja tego nie wie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane