niedziela, 12 czerwca 2022 16:29

Zderzenie dwóch aut między Lednogórą a Pobiedziskami

 
W niedzielne popołudnie doszło do zdarzenia drogowego na wojewódzkiej 194. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło 12 czerwca, po godzinie 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na dawnej drodze krajowej nr 5, między Lednogórą a Pobiedziskami, w rejonie wsi Moraczewo doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Początkowe zgłoszenie mówiło o 8 osobach poszkodowanych, dlatego na miejsce skierowano zastępy z kilku jednostek oraz śmigłowce LPR.

Po dotarciu pierwszych zastępów ustalono iż w zdarzeniu poszkodowanych jest mniej osób, dlatego odwołano jeden ze śmigłowców. Druga z maszyn lądowała w pobliżu miejsca zdarzenia. Wszyscy uczestnicy wypadku opuścili pojazdy o własnych siłach, a części z nich pomocy udzielili medycy oraz strażacy. Na miejscu wciąż jeszcze działają służby.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane