poniedziałek, 13 czerwca 2022 02:24

Przewrócona ciężarówka na S5

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego doszło w rejonie węzła Gniezno Północ.

Do zdarzenia doszło 13 czerwca, około godziny 1 w nocy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi ekspresowej S5, na pasie w kierunku Bydgoszczy (na wysokości Łabiszynka) ciężarówka przewożąca ponadnormatywny towar (długi element betonowej konstrukcji) przewróciła się na lewy bok, blokując częściowo jezdnię. 

Na miejsce przybyły zadysponowane zastępy JRG Gniezno i OSP Modliszewo, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Do poszkodowanego kierowcy ciężarówki wezwano zespół ratownictwa medycznego. 

Do zdarzenia przybyła także policja oraz patrol S5. Jak na tę chwilę informuje GDDKiA, utrudnienia na tym fragmencie drogi ekspresowej mogą potrwać do poniedziałkowego poranka.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane