piątek, 17 czerwca 2022 15:14

Interwencja straży przy ul. Dąbrówki

 

W piątkowe popołudnie strażacy zostali zadysponowani do zadymienia, jakie wystąpiło w jednej z oficyn w centrum Gniezna.

Do zdarzenia doszło 17 czerwca, około godziny 14.30. To wówczas strażacy zostali zadysponowani do zadymienia, jakie wystąpiło w pomieszczeniu służącym za kotłownię w oficynie kamienicy przy ul. Dąbrówki.

Po dotarciu strażaków na miejsce zdarzenia i znalezienia źródła zadymienia, dogaszono je i przeprowadzono wentylację pomieszczeń budynku. Powodem interwencji miały być wypalane odpady. 

Po kilkunastu minutach działania strażaków zostały zakończone. Na miejscu obecna była także policja. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane