niedziela, 19 czerwca 2022 11:03

Nocne dachowanie na drodze w Skorzęcinie

 
Nocne dachowanie na drodze w Skorzęcinie źródło: OSP Witkowo

W niedzielę doszło do wypadku drogowego na szosie prowadzącej do ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszlo 19 czerwca, około godziny 3.30, na drodze kierującej się ze wsi Skorzęcin do ośrodka wypoczynkowego. Służby zostały powiadomione o wypadku z udziałem samochodu osobowego, który wypadł z jedni i dachował w przydrożnym rowie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z Witkowa, Skorzęcina oraz Gniezna. Po dotarciu pierwszych z nich udzielono pomocy dwóm osobom poszkodowanym, które następnie zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

źródło: OSP Witkowo

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane