poniedziałek, 20 czerwca 2022 15:43

Pościg za autem skradzionym w Holandii

 
Pościg za autem skradzionym w Holandii źródło: KPP Gniezno

Auto o wartości kilkuset tysięcy złotych, które zostało skradzione na terenie Holandii, zostało wypatrzone na drodze niedaleko Gniezna.

W miniony piątek 17 czerwca w godzinach wieczornych policjanci z Gniezna otrzymali informację od funkcjonariuszy z niemieckiej policji o samochodzie, który miał zostać skradziony w Holandii. Auto zmierzało drogą ekspresową S5 - był to pojazd marki Maserati. 

Policjanci zostali natychmiast skierowani w rejon drogi ekspresowej S5, skąd od strony Poznania miał się przemieszczać wspomniany samochód. - Auto warte kilkaset tysięcy złotych w okolicach węzła Gniezno Południe na drodze S5 wypatrzyli gnieźnieńscy policjanci patrolowi, a następnie ruchu drogowego. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych ruszyli za nim w pościg - informuje KPP Gniezno.

Kierujący Maserati podjął ucieczkę przed policjantami, a gnieźnieńscy funkcjonariusze podążając za nim opuścili teren powiatu, starając się utrzymać kontakt wzrokowy z pojazdem. Złodziej auta dalej podążał S5, jadąc z bardzo dużą prędkością. W rejonie Żnina zjechał z trasy i na terenie tej miejscowości porzucił pojazd. Dalsze czynności w tej sprawie wykonywali policjanci komendy w Żninie.


źródło: KPP Gniezno

6 komentarzy

 • Link do komentarza Mobile czwartek, 23 czerwca 2022 11:12 napisane przez Mobile

  Auto zatrzymano w Polsce i taka informacja trafiła do właściciela. Nikt nie będzie analizował kto ukradł i gdzie jechał. Przekaz jest jeden auto odzyskano w Polsce.

 • Link do komentarza antyantypolak środa, 22 czerwca 2022 13:52 napisane przez antyantypolak

  yoko a jaki masz dowód, że złodziej z Polski? A może ruski, z Litwy albo innego kraju?

 • Link do komentarza Teresa środa, 22 czerwca 2022 11:24 napisane przez Teresa

  Do Yoko.
  W artykule nie ma słowa że to Polak ukradł auto. Ukradziony w Holandii, przejechał Niemcy, gnał przez Polskę, nie wiadomo kto był odbiorcą. Maserati w naszym kraju jest jak czarna owca w stadzie. Ale już w takiej Moskwie albo Petersburgu.....

 • Link do komentarza Yoko wtorek, 21 czerwca 2022 10:38 napisane przez Yoko

  I znowu wstyd na całą Europę, że Polacy to złodzieje...

 • Link do komentarza god poniedziałek, 20 czerwca 2022 18:06 napisane przez god

  Ciekawe czy ten kontakt wzrokowy nawiązano w tych hybrydowych kia....

 • Link do komentarza kierowca bombowca poniedziałek, 20 czerwca 2022 17:53 napisane przez kierowca bombowca

  A taki ładny był. Włoski. Szkoda ;)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane