wtorek, 21 czerwca 2022 16:14

Zderzenie z motorowerzystą w centrum

 

Do szpitala trafił 75-letni kierujący jednośladem, który w miniony poniedziałek został uderzony przez taksówkę na ul. Mieszka I.

Do zdarzenia doszło 20 czerwca, po godzinie 13 na ul. Mieszka I. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Volkswagen, włączając się do ruchu z miejsca postojowego dla taksówek, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście jadącemu Simsonem w kierunku ul. Chrobrego.

W wyniku uderzenia, prowadzący jednoślad 75-letni mieszkaniec Gniezna upadł na jezdnię, odnosząc obrażenia ciała. Po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego, został on przewieziony do szpitala na dalsze badania.

Zarówno poszkodowany, jak i 28-letni kierowca pojazdu byli trzeźwi. W trakcie oględzin policji okazało się, że Simson nie posiadał ważnego badania technicznego. Oba pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu depozytowym. Dokładne okoliczności zdarzenia ustala policja. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kierowca wtorek, 21 czerwca 2022 21:16 napisane przez Kierowca

    Taksówkarze wszyscy powinni być przebadani przez specjalistów bo na moje to ich wiek nadaje się do kanapy a nie pojazdu, a większość z nich notorycznie łamie przepisy

  • Link do komentarza Matka wtorek, 21 czerwca 2022 19:13 napisane przez Matka

    Może ktoś w końcu weźmie się za taksówkarzy. Wydaje im się że ulice należą do nich.bezczelne chamy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane