środa, 22 czerwca 2022 08:46

Przy Przedszkolu nr 5 powstała ścieżka sensoryczno-edukacyjna

  mn
Przy Przedszkolu nr 5 powstała ścieżka sensoryczno-edukacyjna zdjęcie nadesłane

W Przedszkolu nr 5 "Mali Przyrodnicy" przy ul. Rybnej w Gnieźnie odbyło się otwarcie ścieżki sensoryczno- edukacyjnej dla dzieci.

Celem ścieżki sensorycznej jest poprawna integracja pracy zmysłów. Jest to również pewnego rodzaju tor przeszkód, którego funkcją jest stymulowanie zmysłu dotyku. Pośrednio wpływa on także na rozwijanie innych umiejętności.

Ścieżka powstała dzięki współpracy przedszkola z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie. Elementy ścieżki zostały wykonane przez uczniów i nauczycieli Technikum Budowlanego i Szkoły Branżowej.

Otwarcia ścieżki dokonały dzieci z przedszkola w obecności dyrektora Wydziału Edukacji Mariana Pokładeckiego, dyrektora CKZiU Sylwestra Sipa, nauczyciela Wojciecha Serkowskiego oraz wychowawców i pozostałego personelu przedszkola.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane