wtorek, 28 czerwca 2022 06:55

Poranne zderzenie na ul. Poznańskiej

 

We wtorkowy ranek na ul. Poznańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło 28 czerwca, około godziny 6 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu z ul. Bluszczową samochód osobowy marki Opel uderzył w Forda wyjeżdżającego z tej drugiej ulicy.

Na miejsce przybyło JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Wezwany zespół ratownictwa medycznego przebadał podróżujących pojazdami.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch jednym pasem w stronę centrum oraz na ul. Bluszczową był zablokowany.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane